Szanowni Państwo, 

 

W dniu 23.11.2019 r. odbędzie się w Augustowie konferencja edukacyjna nt

 

„Udar mózgu - problem interdyscyplinarny ”

 

na którą serdecznie zapraszamy.

 

Celem konferencji jest zwiększenie oddziaływania profilaktyki pierwotnej i wtórnej   w zakresie chorób naczyniowych mózgu oraz upowszechnienie wiedzy  na temat leczenia udarów mózgu w Polsce. 

 

Konferencja organizowana jest przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku oraz Podlaski Związek Lekarzy Pracodawców Porozumienie Zielonogórskie w ramach projektu „Postaw na profilaktykę – Program Profilaktyki Chorób Naczyń Mózgowych w województwach mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim”.

 

Wykłady prezentowane na konferencji:

1. „Problemy psychiczne w organicznych uszkodzeniach mózgu” prowadzący: dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz

2. „Nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek jako czynniki ryzyka chorób naczyń  mózgowych” prowadzący: dr hab. n. med. Tomasz Hryszko

3. „Otępienia o etiologii naczyniopochodnej”  prowadzący: dr n. med. Dorota Maria Halicka    

4. „Specyfika patologii i terapii chorób w starości” prowadzący: dr hab. n. med. Zyta Beata Wojszel

5. „Leczenie udaru mózgu- sytuacja w województwie  podlaskim” prowadzący: prof. dr hab. n. med. Alina Kułakowska.

 

Zaproszenie zawierające program konferencji  wraz z formularzem zgłoszeniowym  przekazuję w załączeniu.

Za udział w konferencji przyznane będą punkty edukacyjne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o przesłanie do dnia 15 listopada 2019 r. formularza zgłoszeniowego mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny (85/831 87 65). 

 

W załączeniu przekazujemy zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy.  word

zaproszenie 29 09 2018s