Szanowni Państwo, 

 

Mamy  zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję edukacyjną realizowaną w ramach projektu:

 

„Postaw na profilaktykę – Program Profilaktyki Chorób Naczyń Mózgowych w województwach mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim”

 

organizowaną przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku oraz Podlaski Związek Lekarzy Pracodawców Porozumienie Zielonogórskie, która odbędzie się

 

29 września 2018 r. w Augustowie, Hotel Warszawa ul. Zdrojowa 1

 

Celem konferencji jest zwiększenie oddziaływania profilaktyki pierwotnej i wtórnej  w zakresie chorób naczyniowych mózgu oraz upowszechnienie wiedzy  na temat leczenia udarów mózgu w Polsce. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Za udział w konferencji przyznane będą punkty edukacyjne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. 

W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o przesłanie do dnia 20 września 2018 r. formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej projektu www.naczyniamozgowe.pl lub kontakt telefoniczny (85/831 87 65) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu przekazujemy zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy. pdf icon word

zaproszenie 29 09 2018s